Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Myszadła - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

252 000 zł4 076 m² 61,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy drodze gminnej w II linii zabudowy ( w zaciszu- natura 2000) oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako mn/mr (zabudowa jednorodzinna i zagrodowa) Media : woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Trakt Napoleoński

Ołdakowizna(Myszadła + 21 km)

139 000 zł892 m² 155,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zbudować dom, ale nie masz czasu na wielomiesięczne formalności? Większość działek wymaga przechodzenia przez długi proces uzyskiwania warunków zabudowy, projektów i uzgodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Białebłoto-Kurza

Białebłoto-Kurza(Myszadła + 25 km)

2 620 670 zł20 159 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w obrębie wsi Białebłoto-Kurza (okolice Wyszkowa) przy trasie S8. Działki o łącznej powierzchni 2 ha (20159 m2) położone przy drodze serwisowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kąty-Miąski

Kąty-Miąski(Myszadła + 15 km)

619 000 zł32 600 m² 18,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Las I 2 polany, dojazd drogą asfaltową, skrzynka Z prądem. Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 32 600 m położona w miejscowości Kąty Miąski, gmina Strachówka.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 501 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki o powierzchni 2501 m2 oraz 6003 m2. Działka o powierzchni 2501 m2 oznaczona numerem 38/9 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Wyszków(Myszadła + 22 km)

1 200 000 zł12 500 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kamieńczyk, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Deskurów

Deskurów(Myszadła + 21 km)

2 400 000 zł30 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowa o powierzchni 30 000 m2 w planie zagospodarowania oznaczona pu teren zabudowy przemysłow0-produkcyjno usługowa w zakresie produkcji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Trzcianka(Myszadła + 22 km)

2 529 000 zł12 646 m² 199,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem u/p 4 oraz u/p 6, gdzie głównym przeznaczeniem jest zabudowa usługowa i obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Jasiorówka

Jasiorówka(Myszadła + 9 km)

3 490 000 zł37 840 m² 92,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo-produkcyjna 37 840 m przy dk50 z domem 154 m Jasiorówka k. Łochowa Świetnie zlokalizowany, duży teren inwestycyjny przy drodze krajowej nr 50 (łochów Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona Barchów

Barchów(Myszadła + 6 km)

219 000 zł2 198 m² 99,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2198 m2, z jednej strony ogrodzona o wymiarach 19.30 m. szerokości na 113m. głębokości. Znajdują się na niej liczne drzewa. Teren jest objęty miejscowym planem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij